RK Creations uit Zulte

Parket & laminaat

houten vloerbekleding

Kaarsrechte plaatsing

Parket of laminaat aanleggen

Twijfelt u nog welke vloerbekleding u wil laten aanleggen? Klop dan zeker aan bij RK Creations. Om binnenshuis een warme houtlook na te bootsen, zetten we vooral ecologisch parket in. Ook in keramisch parket en laminaat plaatsen, zijn we volledig thuis.

Die vloertypes hebben heel wat voordelen. Zo is keramisch parket erg slijtvast en makkelijk te onderhouden, terwijl laminaat een aangename loopoppervlakte heeft. Informeer gerust naar de mogelijkheden en wij geven u graag het nodige advies.

Liefhebbers van een stenen vloer hoeven trouwens niet te vrezen; we hebben immers alle kennis in huis om zowel vloer– als wandbetegeling gemillimeterd te plaatsen.

Vraag vandaag nog uw vrijblijvende offerte aan!

Parket of laminaat
laten aanleggen?